Financování

V našich apartmánech si zakládáme na provedení pro náročné

Níže uvedený platební harmonogram je pro všechny klienty stejný a pro bankovní financování apartmánů pro vás budeme mít připraveny individuální nabídky.

Rezervační poplatek

Výše rezervačního poplatku činí 100.000,- Kč vč. DPH.

Rezervační poplatek je splatný do pěti dnů ode dne podpisu rezervační smlouvy s prodejcem projektu - společností InStyle Real Estate a je součástí 1. zálohy.

Záloha 20% kupní cena

První záloha do výše 20% je splatná do pěti dnů ode dne podpisu smlouvy o budoucí smlouvě kupní, která se bude uzavírat s developerem projektu - společností TŘEBOŇ DEVELOPMENT po vydání pravomocného stavebního povolení s datem vyznačení nabytí právní moci.

Druhá část kupní ceny 40%

Druhá část kupní ceny ve výši 40% je splatná do pěti dnů ode dne dokončení hrubé stavby a provedení vkladu prohlášení vlastníka rozestavěné budovy a jednotek do katastru nemovitostí.

Třetí část kupní ceny 20%

Třetí část kupní ceny ve výši 20 % je splatná do pěti dnů ode dne dokončení klientských změn, veškerých bytových rozvodů a dokončení realizace fasády.

Doplatek kupní ceny 20%

Doplatek kupní ceny ve výši 20% je splatný před podpisem kupní smlouvy a to do pěti dnů ode dne vydání a doručení kolaudačního souhlasu s užíváním stavby.