Standardy

V našich apartmánech si zakládáme na provedení pro náročné

Maximální komfort bydlení zajistí velkoformátová okna, kvalitní vinylové podlahy a v koupelnách velkoformátová dlažba v kombinaci se sanitou renomovaných výrobců. Tepelnou pohodu bude zajišťovat podlahové topení, klimatizační jednotky a venkovní hliníkové stínění. Budoucí majitelé budou moci vybírat ze dvou variant standardu.
Var_4_001

Podlahy

Pro vstupní chodbu, obytné místnosti vč. kuchyňského zázemí jsou navrženy moderní vinylové vícevrstvé podlahy, které budou zajišťovat příjemnou tepelnou pohodu ve spojení s podlahovým vytápěním.

Dveře

Vstupní  dveře do bytů jsou navrženy jako bezpečností o výšce provedení 2100 mm. Interiérové dveře jsou navrženy lakované, případně s dřevěnou dýhou a v provedení o nadstandardní výšce 2100 mm.

Var_4_004
Var_3_01

Okna a žaluzie

Velkoformátová okna s mikroventilací. Na straně zahrádek či teras velkoformátová francouzská okna i dveře, které budou otvíravé či sklopné. Standardní dodávkou bude taktéž příprava pro komfortní venkovní hliníkové žaluzie. V rámci klientských změn a na přání každého zájemce nachystáme kompletní nabídku na realizaci zmíněných žaluzii.

Koupelny

Komfortní provedení koupelen prémiovými zařizovacími předměty od studia SENESI. Ve všech apartmánech bude ve standardu sprchový kout s prosklenou zástěnou vč. moderních baterií. Umyvadla budou dodávána vč. stojánkových, pákových baterií. Toaleta bude závěsná s dvoutlačítkovým mechanickým ovládáním splachování. Součástí koupelny bude taktéž otopný žebřík. Nadstandardem koupelny budou velkoformátové obklady a dlažby v moderním designu až do výše stropu. Každá koupelna bude taktéž vybavena samostatným el. bojlerem na ohřev vody.

Var_3_06
Var_4_005

Klimatizace

Všechny apartmány budou vybaveny klimatizační jednotkou, jenž bude možné v letních měsících využít k ochlazení apartmánu a v zimních měsících může sloužit jako další forma vytápění.

Podlahové vytápění

Každý apartmán bude vybaven elektrickým podlahovým topením pro zajištění maximální pohody a nejlepších tepelných vlastností. V koupelnách bude podlahové topení doplněno o topné žebříky.

Var_1_06
Var_4_003

Výtah

Pro komfort budoucích majitelů či návštěvníků jednotlivých apartmánů bude dům vybaven moderním požárním výtahem pro jakékoliv potřeby.

Kuchyně a nábytek

Ve spolupráci se studiem STYL DESIGN či SENESI vám v rámci klientských změn nabízíme možnost realizace kuchyňského zázemí a kompletního vybavení nemovitosti moderním nábytkem v různých variantách. Vybavení od našeho spolupracujícího studia nad rámec základní kupní ceny není podmínkou.

Var_1_05
Var_1_03

Elektroinstalace

Pokud nebudete chtít využít nabídku realizace kuchyňské linky od našeho studia, bude připojení ukončené svorkami v rohu u plánované polohy kuchyňské linky. Ve všech částech daných apartmánů nebudou osazena svítidla, avšak budou nachystány jednotlivé vývody. Veškeré místnosti jsou dle projektu osazeny silnoproudými zásuvkami. V hlavních pokojích bude umístěna 1 zásuvka pro TV a 1 datová zásuvka. Přenos televizního vysílání a internetové sítě bude řešen centrální anténou od místního poskytovatele.

Upozornění investora

Veškerý kompletní standard provedení stavby a jednotlivých apartmánů je k dispozici na vyžádání u investora a prodejce. Veškeré změny, připomínky a dotazy budou dolaďovány při uzavírání smluvních vztahů. Investor i prodejce si vyhrazují právo na změnu provedení standardu a to v souvislosti na doporučení generálního dodavatele stavby.