III. Etapa

Var_3_02

2020 – 2025

III. etapa Relax Parku Třeboň bude nabízet 27 unikátních apartmánů o dispozicích 1+kk a 2+kk s výměrami od 34 do 49 m² v přízemí opět se soukromými zahrádkami a v patrech s prostornými terasami či lodžiemi, které jsou situovány na lázeňský park Aurora.  Abychom dokázali zaujmout i ty nejnáročnější klienty, jsou naše apartmány určeny především pro osobní, rekreační a investiční účely.

V apartmánech budou použity kvalitní povrchové materiály a důraz je kladen na detail, bezpečnost komfort bydlení. Budou použity nejkvalitnější materiály, jako je masivní dřevo, sklo, hliník a další ušlechtilé prvky.

Součástí společných prostor objektu bude kromě privátního parkoviště, výtahu a společných chodeb také prvotřídně vybavené střešní wellness zázemí s finskými káděmi, finskou saunou, masážní místností či whirpoolem.

Na dům navíc naváže zahrada s posezením. Budoucí majitelé budou také moci využít služeb recepce, uspořádat konference či různé pracovní a soukromé akce – pro tyto účely poslouží zasedací místnost, která je k dispozici ve vedlejším objektu.

VIZUALIZACE PROJEKTU

Moderní technologie, zelená střecha i fasáda, privátní parkoviště, střešní wellness zázemí a výhled do lázeňského parku dodává projektu nadstandardní charakter.