Lokalita

Malebná Třeboň

Nově budovaný apartmánový komplex je situován na západním okraji města Třeboně hned u lázeňského parku Lázní Aurora, který přímo vybízí ke strávení dnů relaxace a odpočinku. Komplex je zcela mimo dopravní provoz, až na samém konci příjezdové komunikace ulice Jiřího Havlise. Nebudou vás tu tedy obtěžovat projíždějící auta a vaše děti zde budou v bezpečí.
vodni_svet.

Lázně

Vstup do Lázní Aurora a přilehlého parku není od našeho areálu Relax Park Třeboň vzdálen více než 3 minuty chůze. Lázně se specializují na léčbu poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou regeneraci těla i mysli. Hlavní léčebnou metodou jsou slatinné koupele, zábaly a řada dalších procedur. Součástí lázní jsou mimo jiné i plavecký bazén se slanou vodouaqua centrum, saunový svět a řada dalších možností odpočinku i sportovního vyžití.

V sousedství lázeňského parku leží známý rybník Svět, který je s vodní plochou 201,5 ha čtrnáctým největším v České republice. Po jeho břehu vede překrásná naučná stezka, na niž navazuji další turistické trasy.

Aktivity

Milovníci sporturegenerace a dobrého jídla si zde najdou dostatek osobního zalíbení. Rychlý nájezd na cyklo trasy, několik bowlingových herenfitness centra, minigolftenisové kurty, aqua centrum a řada dalších atrakcí. To vše Třeboň nabízí. Díky rozvinutému rybníkářství je ve městě nabídka několika skvělých rybích restaurací, které vám poskytnou možnost ochutnat vynikající rybí pochoutky. Milovníci piva ocení návštěvu a ochutnávku lokálního pivovaru Regent.

Celá řada krásných turistických a cyklistických tras na vás čekají v daném okolí, a to včetně 7 kilometrové trasy pro inline bruslení. Do 50 km jsou dostupná více než 4 golfová hřiště – Golf Club Nová BystřiceGolf Club Hluboká nad VltavouGolf Club Bechyně či Golf Club Haugschlag.

aktivity-1
Rybník_svět

Třeboň a okolí

Město Třeboň má přibližně 10 tisíc obyvatel, je centrem CHKO Třeboňsko a leží v biosférické rezervaci UNESCO. Malebné centrum města, jehož počátky sahají do poloviny 12. století, je městskou památkovou rezervací. Obdivovatelům historie doporučujeme navštívit Renesanční zámek Třeboň, který patří k největším zámeckým komplexům v České republice.

Díky své poloze vám Třeboň nabízí rychlou dostupnost mezi blízká turistická a atraktivní místa, mezi která patří Český KrumlovČeské BudějoviceJindřichův Hradec či Hluboká nad Vltavou. Pokud se budete chtít vydat ještě dál, můžete poznat krásy Lipna a milovníci lesů a hor ocení blízké Novohradské hory i celou Šumavu.